SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
20218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 20 ari truall ne mes Llapllaselles dhe Graqanices.Cmimi i volitshem .Lokacioni mund te shihet edhe ne foto te bere nga google earth .
Numri i kontaktit 045 686 476
Informata rreth publikuesit
Mentor
Lapllasell-Graqanic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »