SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
ID e produktit :
20224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen me sip.62,4 m2 neto siperfaqe,ndertim i ri .Banesa eshte e ndertuar ne vitin 2010 me material te mire termo dhe akustike izolues .Banesa permban dhome dite me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,korridor dhe ballkon.Ka nxemje qendrore me kalldaje me rryme,uje 24h dhe ashensor, me mure te dyfishta me banesat tjera.Eshte afer rruges kryesore.Banesa gjindet ne lagjen Mati 1,Komplexi Relax 2, Rr.Muharrem Fejza p.n.Banesa shitet e pa mobiluar.Per informata nr.tel 045 491 765. Cmimi fillestar 50 000 euro.
Informata rreth publikuesit
Destan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »