SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Pejton
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Pejton, banesa eshte komplet e mobiluar, mobile moderne, gjendet ne katin e 6-te, 100m2
Banesa posedon:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 450€

Per me shume infromata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »