SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI 440m2 AFER QENDRES NE PRISHTINE
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
202247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka siperfaqe prej 440m2 ose 4.4 ari
Ka dimensione te rregullta diku 20m me 20m qe do te thote ka forme gati ideale katrore
Eshte afer hotelit Sirius dhe shtepise se sporteve (sloveniasport)
Eshte afer rruges kryesore jo me larg se 50m
Eshte i rrethiuar me troje te fqinjeve qe mund te bashkohen per ndertim te larte
Ne truall ka shtepi te vjeter dhe mund te merret leja per ndertim individual dhe kolektiv
Eshte i pershtatshem edhe per afarizem ne shume fusha

Çmimi 380000 euro
Mund te shihet ne cdo kohe
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »