SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit _ 2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit,afer EULEX-it, banesa eshte komplet e mobiluar, 80m2
Banesa posedon:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
>> shpajz
Qmimi 250euro (pa garazh)
300euro (me garazh)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »