SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, te Bill Clinton, banesa gjendet ne katin e 8-te, ndertesa ka lift funksional, eshte komplet e mobiluar, 80m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- 3 ballkona
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 0019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »