SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane 2+1
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Ulpiane, afer Postes se Madhe, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 11-te, lift funksional, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 240euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »