SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane_ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet ne katin e 2-te, eshte gjysem e mobiluar, mirepomund te mobilohet sipas kerkeses, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro (gjysem e mobiluar)
300euro e mobiluar

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »