SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit_1+1
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, 70m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 290euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »