SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 75m2 te Santea ne Dardani
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:08
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
202266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 75m2 te Santea perballe Sach Caffe, ne Dardani mbi furren Gegolli. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, si ordinance, zyre dhe administrate.
Ka kete perberje hapesirash:
- 2 zyre te medha
- kuzhina
- banjo
- koridori
Çmimi eshte 150.000 euro.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »