SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë,lagje:Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
ID e produktit :
202267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë,lagje:Dardania (afër shkollës Mihajl Grameno),kati:I shtatë(VII),sipërfaqja:82m2.

Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,depo e vogël,koridor dhe ballkon.Banesa lirohet nga data 30 prill.

Çmimi:200€

Tel: 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »