SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje : 4 llullat , rr.Bajr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
ID e produktit :
202268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje : 4 llullat , rr.Bajram Kelmendi ),kati: 6,sipërfaqja: 124 m2.

Banesa posedon: tri dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor, dy banjo, dhe ballkon . ( gjysmë e mobiluar )

SHETË : dy garazha nga 10.000 euroÇmimi: për banes 1100 euro m2

Tel: 044 300 089

Tel: 044 260 024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »