SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje : Afer domit të pleq
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
ID e produktit :
202269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje : Afer domit të pleqëve , rr.Nazim Gafurri ),kati: 3 ,sipërfaqja: 78 m2.

Banesa posedon: dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo, depo dhe ballkon ,parking –prone e banesës.

Çmimi: 80.000 euro

Tel: 044 300 089

Tel: 044 260 024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »