SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
219 m²
ID e produktit :
202275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 45m² borum në total jan 219m² banim, dhe përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy prej të cilave posedon banjon private me dushë , një banjo në koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 2.8 ari. Shtëpia është e mobiluar dhe si e tillë edhe ipet me qera!….. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel. ose na vizitoni në web faqen tone....


045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »