SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit banesat e bardha afer Furres Epoka
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
202292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit banesat e bardha afer Furres Epoka
Banesa gjendet në katin përdhes dhe posedon 100m2 Bruto(85m2 Neto)

Struktura e Baneses:

*Sallon
*Kuzhinë
*Tri dhuma gjumi
*Dy koridora
*Dy banjo
*Dy Ballkona
*Depo

Cmimi 72000 euro
Code 20168
Per info +38345347047 & +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »