SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Bregu i Diellit dy katshe 160 m2 me 5 ari oborr
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
202298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Bregu i Diellit dy katshe 160 m2 me 5 ari oborr
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon me biblotek
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
*Garazhd
*Nxemje qendrore
*Internet, ujë 24H
*Oborr të mbjellur me pem dhe gjelbrim
Cmimi 400 euro (i diskutushem)
Code 10364
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »