SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyqane me qira në Arbëri (ish Dragodan), Prishtinë
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '14
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
20255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy dyqane me qira në lagjen Arbëria (ish Dragodan),në rrugën kryesore, 100 metra nga Restaurant Amadeus. Mund të përdoren së bashku si një lokal ose veçmas. Madhësia përafërsisht është 35m2 dhe 15m2. Qiraja €200 dhe €150 për muaj apo €300 nëse merren së bashku. Pagesa bëhet tre muaj në avans.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »