SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Lokali me Qira 500m2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '14
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
20256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali është për hapësirë komerciale që gjendet në Veternik, ka një sipërfaqe prej
500 m2 dhe gjendet në katin e dytë (P+1+1). Lokali është buzë rrugës kryesore, 1
km prej qendrës tregtare Gorenje. Hapësira është e përshtatshme për depo, sallon
(showroom), dyqan, restorant etj. Qiraja është €1200 për muaj, ndërsa pagesa
është 3 muaj në avans.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Prishtinë
045540556
Veternik , 1 km nga Gorenje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »