SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpija në Arbëri ish Dragodan
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:15
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
2036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpija në Arbëri ish Dragodan, 280m2, dy katshe plus perdhesa me garazh dhe 4.80ari truell, shtepija gjindet afer ambasades franceze, çmimi 250000 euro i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »