SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te 4 llullat,ndertim i ri
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te 4 llullat, ndertim i ri , kati i V-të me lift, 110m2, çmimi 95000 euro. Banesa është me leje ndertimi dhe pranim teknik, mund të vertetohet edhe në gjyq.

Banesa posedon: sallonin me kuzhinë: dy dhoma gjumi , njëra dhomë posedon edhe banjon e vet,banjo,tëmadhe,dy ballkona,koridor.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »