SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 100m2 ne Prishtinë
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa exlusive te parku i qytetit, kati i VI-të me lift,me shiqim te bukur nag parku, çmimi 1000 euro, uji 24 ore, ne kete ndertese kryesisht banojne, nderkombetar dhe ViP persona.

Bnaesa posedon: dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, dy ballkona, koridor, banjo.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »