SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesa A - 11
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
20610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa A - 11

Modelet e ngjajshme në katet dhe lamellat tjera
Llamella C
Kati dhe siperfaqja
I - II - III - IV - V - VI - VII 77.7 m2
Informata rreth publikuesit
Prime Group
Prishtinë
038 610 620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »