SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesa A - 13
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
20612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa A - 13

Modelet e ngjajshme në katet dhe lamellat tjera
Llamella A
Kati dhe siperfaqja
I - II - III
93.7 m2
IV - V - VI
89.8 m2

Llamella B
Kati dhe siperfaqja
I - II - IX - IX
91.9 m2
IV - V - VI - VII
95.8 m2
Informata rreth publikuesit
Prime Group
Prishtinë
038 610 620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »