SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesa A - 14
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore
ID e produktit :
20613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa A - 14

Modelet e ngjajshme në katet dhe lamellat tjera

Llamella A
Kati dhe siperfaqja
I - II - III
63.6 m2
IV - V - VI
66.5 m2
VII
65.1 m2

Llamella B
Kati dhe siperfaqja
I - II - IV - V
66.8 m2
III
65.6 m2
VI - VII - VIII - IX
63.6 m2
Informata rreth publikuesit
Prime Group
Prishtinë
038 610 620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »