SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Duplex A - 22
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore
ID e produktit :
20618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Duplex A - 22

Modelet e ngjajshme në katet dhe lamellat tjera

Llamella A
Kati dhe siperfaqja
II - IV
89.7 m2

Kati II
III - V
71.6 m2

Llamella C
Kati dhe siperfaqja
IV - VI
91.7 m2

Kati II
V - VII
72.9 m2

Llamella D
Kati dhe siperfaqja
III - V
91.7 m2

Kati II
IV - VI
72.9 m2
Informata rreth publikuesit
Prime Group
Prishtinë
038 610 620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »