SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 5 ARI TRUALL NE KALABRI OSE KOMPENZIM ME BANES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
20628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN OSE KOMPENZIM I MUNDSHEM, TRUALLI NE LAGJEN KALABRI (EMSHIR), TRUALLI KA 5 ARI DHE AFERSISHT ESHTE KATRORE ME DIMENSIONI QMIMI SIPAS MARRVESHJES. SHUME SHPEJT PRITET QE TE KET NDERTIM TE LART NE KETE TRUALL NDERTIMET JAN AFER 100M NGA PARCELLA.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
KALABRI - EMSHIR [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »