SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 380m2 ne 3.50ari truall mbrapa Gorenjes
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
380 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
20655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 380m2 ne 3.50 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor. Shtepia eshte e pa perfunduar, ka te rregulluar rrymen dhe pjesa e eperme eshte e banueshme, ka te kompletuar infrastrukturen. Ka kete renditje hapesirash:
BODRUMI - garazha dhe depo 120m2
KATI PERDHESE - qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
KATI I PARE - 3 dhoma te gjumit (dy prej tyre kane banjot e veta), koridori, banjo, ballkon
KATI I DYTE - dhome e madhe (atelie), lavanderi, terasa e madhe
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Qmimi eshte 130.000 euro, qmimi eshte i diskutushem.

AGJENSIONI DION PRISHTINE
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »