SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Aktash
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
2068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është e ndërtim I ri e mobiluar ekstra.Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe dy dhoma gjumit ,banjo,ballkon ,shpajz dhe parking.
Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir. Informata e shitjes: Çmimi 97.000€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »