SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€89,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 3 dhoma gjumi gjumi ,sallonin me kuzhinë ,banjo , parking. Banesë shumë e përshtatshme për familjar.Bën ndrrim edhe me dy banesa tjera më të vogla. Bodrumi dhe garazha nuk përfshihen në çmim janë ekstra me çmimin 13.900euro.
Lokacioni : Banesa gjendet në Breg të diellit te banesat e standardit.
Informata e shitjes: Çmimi 89.500€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »