SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 93m2, kati i 7-te, ndertim i Royalit
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
20727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 93m2, ne katin e 7-te, ne lagjen e Spitalit, te Royali, e gatshme per banim. Banesa ka orientimin nga lindja dhe ka kete organizim hapesirash:
- salloni me kuzhine e trapezari me dalje ne terase
- 2 dhoma te fjetjes me dalje ne terase
- shpajzi
- banjo e madhe
- koridori
Qmimi eshte 850euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »