SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Lokale Afariste #8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
20775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Lokale Afariste #8

Lartësia 4m dhe janë në dy kate. Lokacioni i tyre është në qendër
të kompleksit - AXIS bulevardit.

Modulariteti i projektit ofron dizajn adaptiv për kërkesa të blerësit,
si për nga sipërfaqja deri te eksluziviteti i enterierit.

Ngrohja është qëndrore

Ventilimi është adaptiv/lokale

Ftohja është adaptive/lokale
Informata rreth publikuesit
Prime Group
Prishtinë
038 610 620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »