SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 84m2 kati 7, Trio Construction, ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:54
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
20798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2 kati i 7-te ndertim i Trio Construction, ne lagjen Kalabria. Objekti eshte ndertim profesional dhe ploteson kushtet seizmike. Banesa ka dokumentacion te rregullt. Ka keto hapsira,
- qendrim ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te gjumit
- ballkon
- banjo
- shpajz
Parking te mjaftushem.
Qmimi eshte 750 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni DION
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
+37744147956 viber
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »