SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 65M2 TE BANESAT E BARDHA KATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
20806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 65M2 TE BANESAT E BARDHA, KATI I, E RENOVUAR KOMPLET DHE ME BASHQE, RENDITJA: DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »