SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me Sip.85m2 te Semitronix - Jysk
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
20817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit.
Siperfaqja e baneses eshte 85m2 .
Banesa ka kete perberje: sallon, kuzhine dy dhoma gjumi , banjo.

Objekti posedon dy lifta dha ka dy hyrje ne lidhje integrale.
Banesat kan furnizim me uje non stop 24 ore nga se objekti posedon edhe depozitat per uj rezerv ne raste mugese per disa dite.

Banesat kane edhe garazhet e automjeteve ne bodrumin e nderteses ne vezhgim dhe sigurim fizik 24 ore.

Cmimi i baneses eshte ne zbritej nga 680 ne 550 eur/m2

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH "AKS-Agency"
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
aks-agency@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
F.Kosove -Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »