SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa pent house 107.5m2 kati 8 ne Kalabri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:52
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
20818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa pent house 3 dhomeshe 81m2 banim dhe 26.5 terase, totali 107.50m2, kati i 8-te, te Trio Construction ne Kalabri. Banesa eshte e re dhe ka kete renditje:
- qendrim ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- terase me pamje te bukur
Parking te mjaftushem.
Qmimi sipas marveshes

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »