SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Arberia
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tre minuta në këmbë nga Kafet e Vogla, apartamenti gjendet në hyrje të lagjes Arbëria (ish-Dragodan)dhe ofron të gjitha komoditetet e qendrës, me cmim shumë më të volitshëm. I orientuar kah jug-perëndimi, mjaft i qetë. Sip. 103 m2: dhome dite, kuzhinë gatim-ngrënie, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor i madh dhe ballkon. Kati i shtatë, me lift, ka nënkulm që mund të përshtatet në hapësirë banimi, momentalisht i pashfrytëzuar. Ka ngrohje qendrore dhe klimatizim. Apartamenti është i mobiluar në stilin "bohemian chic" me shije dhe origjinalitet. Zona është tepër e kërkuar nga ndërkombëtarët për qera. Ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë.

Lokacioni : Banesa gjendet në Arbëri Informata e shitjes: Çmimi 110.000€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »