SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:48
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
ID e produktit :
20862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes (PTK)
• Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h
• Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste
Banesat kanë ndriçim të mjaftushëm, parket, ventilim me standard të ndërtimit, banjot me elemente sanitare të cilësisë së lartë, dyer të blinduara dhe kundër zjarrit, kuzhinat me pllaka cilësore, dritare PVC me roletne, dyer të brendshme të kualitetit të lartë, etj.
Tipet e banesave janë :
• Tipi 1 – 86.56m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 2 – 81.21 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 3 – 90.52 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo, ballkona)
• Tipi 4 – 99.48 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhomë të fjetjes,banjo, ballkona)
• Tipi 5 – 63.09 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 6 – 78.66 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 7 – 100.55m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkona)
• Tipi 8 – 108.28 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 3 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 9 – 66.33 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 10 – 67.92m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 11 – 49.23m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 12 – 64.25m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 13 – 111.79m² (qëndrim ditor , kuzhina, 3 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)

Qmimi eshte 500deri per m2 varet nga kati, qmimi i diskutueshem.AGJENSIONI PER PADUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Fushëkosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »