SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim I ri dhe është e mobiluar dhe e rregulluar ekstra .

Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir Informata e shitjes: Çmimi 110.000€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »