SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Ne Shitje; 450M2, NE LAGJEN MAT PRISHTINE
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
20916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet shtepia ne matiqan afer shkolles fillore dhe shtepise se shendetit.
-Ka nje siperfaqe prej 450 m2, ne truall prej 5 ari.
-Ka dalje ne dy rruge.
-Garazh per dy automjete,
-Nxemje qendrore.
-Sistem Uji nga bunari i thelle te integruar ne instalim.
-Alarm te brendshem.
-Kamera te jashtme.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
38649135534
MAT, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »