SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 14 ari me dy shtepija ne qender te gjyrakovcit kokretisht per ball hotel PARKUT apo PUMES SE BEN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
20918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 14 ari me dy shtepija ne qender te gjyrakovcit kokretisht per ball hotel PARKUT apo PUMES SE BENZINIT KAPUR ME MEKANIKUN LULIN
andaj deshironi nje pllac me 25m fetyr ne rrug krysore ne qender te qytezes se guragovcit urdheroni dhe binduni dhe vet ka nje ifrastruktur te plot shtepija ka dhe 2 dyqane dhe ka mundesi hapjen e bizneseve te ndryshme andaj urdheroni na kontaktoni ne TL 0038649699964 ju nga dijaspora ne tango apo virber ju mirpresim .
AGENCY-HOME-V.I.P-a qmimi i diskutushem me marveshje .
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
GJYRAKOVC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »