SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne lagjen Arberia
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:09
Madhësia :
41 m²
ID e produktit :
20919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 41 m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia.Lokali eshte i gatshem per pune dhe ploteson te gjitha kushtet, ka nxemje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtatshem per dyqan, zyre, ordinance etj.Lokali eshte i leshume me qera per ni perjudhe te gjate kohore.
Qmimi eshte 55000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »