SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te S.sporti
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
20950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qera te ish sllovenia e sportit
Leshohet banesa me qera e cila gjendet te shtypshkronja "BLEDI"
Banesa me siperfaqe rreth 150 m2,ka dy dhoma gjumi,sallonë me kuzhinë 3 banjo,wc dhe ballkon
Çmimi 500Euro

Për informata të tjera mundë të na kontaktoni për mes telefonit: Tel: 044/100-602 Tel: 044/998-551 Tel: 044/524-163 Tel: 049/155-530
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
te ish sllovenia e sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »