SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:56
ID e produktit :
20988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3.73 Ari oborr.
Shtepi me 240m2 ka 3 hyrje te veqanta .
• Kati I pare me 80m2 posedon:
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I dyte me 80m2 ka kete renditje
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I trete me 80m2
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje ballkon
Shkallet te gjitha mermer
Dyshemeja e tera Laminat
Dyer te Drurit
Dritare te plastikes
Shtepia me infrastrukture te plote
Furnizim ujit I dy aneshem :Ujsjelles dhe Bunar (2 bunare)
Secila hyrje ka njehsor elektrik ne vete
Njehsori I ujit I perbashket
Mbrapa shtepis ka oborr e cila mund te perdoret si kopesht.
Poshtu ka edhe 5 depo te ndara secila ne vete.
Shtepi gjindet ne Gjilan ne lagjen “Dardania II”
Ҫmimi kesaj shtepie eshte 140.000 eruo I diskutuar
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »