SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
20993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
shtepia me 2.70 ari me afer 500m2 te banuara
shtepia eshte tri kateshe me bodrum
Kati i pare:posedon garazh dhe hapsire mjaft te shfrytezuar
Kati dytë posedon:Sallon se bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi,Banjo
Kati i tret:kater dhoma gjumi,Banjo.
Dyshemeja eshte e tera laminat
Dyer te drurit
Dritare te plastikes
Posedon infrasturuktur te plot.
Furnizimi ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmorve , ne nje vend te qete per banim familjar.
Ҫmimi I shtepise eshte 140.000 I diskutuar
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »