SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 16.50 ari truall per Ndertim te Larte ne Mati 1
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
20995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 16.50 ari truall ne lagjen Bregu i Diellit, te Banesat e Bardha.
Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe leje ndertimore per ndertim te larte.
Qmimi eshte 17.000euro per ari, qmimi i diskutueshem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber 0037744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »