SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepite ne Shitje
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
20998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten dy shtepit me 3Ari oborr.
Shtepia e pare me 220m2 te banuara
Shtepi dy kate posedon kete renditje:Sallon me kuzhine,Kater dhoma gjumi,Dy banjo ,Nje tualet
Dyer dhe dritare prej druri
Dyshemeja Llaminat
infrastruktur te plot
Furnizimi I ujit me ujsjelles dhe bunar
Poashtu ne oborr gjendet nje pjes e cila perdoret si puntori, per veprimtari te ndryshme.

Shtepia e dyte me 170m2 te banuara
Shtepi dy kate me kete renditje:Sallon se bashku me kuzhine,Kater dhoma gjumi ,Nje banjo dhe nje tualet.
Dyer dhe dritare nga druri dhe plastika.
Dyshemeja parket.
Shtepia ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore.

Shtepit gjenden ne Lagjen Bojanin dhe qmimi shtepive eshte 180.000€ i diskutueshem.
Me mundesi edhe te kompenzimit me parcela afer qendrave tregtare.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »