SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
21000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3.60 Ari oborr.
Shtepi me 450m2 te banuara dhe me tri hyrje te veqanta ka kete renditje:
Kati i pare:Jane lokale prej 120m2 te shfrytezuara , e cila eshte duke u perdorur per ordinance .
Lokalet jane te ndara ne kater pjese (dhoma) dhe dy banjo.
Dyshemeja e tera pllaka te kualitetit te larte.
Posedon edhe nje depo ku eshte vendosur nxemja qendrore .
Hyrja e pare: kati i tret banues posedon:Sallon se bashku me kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe dy ballkone.
Dyshemeja e tera llaminat,shkallet e drurit.
Ky kat ka dalje ne dy hyrje te tjera.
Kati i dyte eshte plan I njejt me katin e trete ku per momentin eshte I pa banuar.
Mund te shfrytezohet edhe per ordinance, poashtu edhe per banim.
Dyshemeja e tera ibercuk
Shtepi me infrastrukture te plote.
Furnizimi ujit I dyaneshme: ujsjelles dhe bunar
Shtepia gjendet ne Lagjen “Dheu I Bardhe” ne Rr.Abdullah Presheva
Ҫmimi I shtepis 250.000 euro I diskutueshem.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »