SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:04
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
21002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3 Ari oborr me 360m2 te banuara
Shtepia 3 kateshe me kete renditje:.
Kati perdhes i teri bodrumi cili mund te perdoret si garazhe me hapsir mjaft te shfrytezuar ku posedon banjo dhe dy dhoma te vogla.
Kati i pare posedon:Sallon se bashku me kuzhine,tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja llaminat,dritare te plastikes,dyer prej druri.
Kati i dyte posedon:sallon se bashku me kuzhine ( pa elemente),tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera pllaka,dyer dhe dritare te plastikes.
Kati I tret posedon:sallon dhe dy dhoma gjumi
Dyer prej druri,dritare te plastikes.
Shtepi me infrastruktur te plote.
Furnizim I ujit I dyaneshem: ujsjelles dhe bunar
Shtepia gjendet ne rruge te Prishtines
Ҫmimi i shtepis 200.000euro i diskutueshem.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »