SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
21003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 4.80 Ari oborr me 240m2 te banuara.
Shtepi dy kateshe me kete renditje:
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Kati i dyte posedon: tri dhoma gjumi , nje banjo dhe nje ballkon.
Dyshemeja e tera patos
Dyer dhe dritare prej druri
Infrastruktur te plote
Furnizim I ujit I dyasneshem: ujsjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet afer Restaturant “ Parajsa”
Ҫmimi I shtepis 140.000 euro I diskutueshem.
Me mundesi kompenzimi banes me dy dhoma gjumi
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »