SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
21006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kate me 7.5 Ari oborr
Shtepia ka 110m2 te banuara me kete renditje.
Kati I pare : Sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje banjo
Kati I dyte : dy dhoma gjumi ,nje banjo
Dyshemeja e tera patos
Dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmoreve
Ҫmimi i shtepis eshte 115.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »